Kompletnú ponuku ochranných náterov na drevo Drevolux uzatvára nová hrubovrstvá lazúra Aqua Decor Plus. Už ako názov napovedá ide o hrubovrstvú lazúru, ktorá je postavená na vodnej báze a je teda vhonejšia na nátery v interiéry.

Nová hrubovrstvá vodou riediteľná olejová lazúra s voskom

AQUA DECOR PLUS je vysoko kvalitná olejová tixotropná bezfarebná vodou riediteľná lazúra na drevo so zvýšenou poveternostnou odolnosťou a s prídavkom vosku. Lazúra sa používa na povrchovú úpravu dreva v interiéri aj v exteriéri. Je vhodná na nové aj renovačné nátery rôznych drevených konštrukcií a stavebných dielov. DREVOLUX AQUA DECOR PLUS zachováva farebný odtieň podkladovej tenkovrstvej lazúry, nestmaví ho, iba zvýrazní jeho živosť. Lazúra účinne chráni drevo pred starnutím, odďaľuje následky pôsobenia vlhkosti, UV žiarenia a poveternostných vplyvov. Zachováva prirodzenú štruktúru dreva a zvýrazňuje jeho kresbu. Je ideálna v kombinácii s tenkovrstvou lazúrou AQUA DECOR. Tenkovrstvá lazúra vytvorí vnútornú ochranu dreva a určí odtieň. Hrubovrstvá zabe lazúra zabespečí dlhotrvacnu vonkajšiu ochranu. 

Kde nájdete predajne?

Ak ste sa rozhodli zakúpiť niektorý produkt z rady náterov na drevo, navštívte naše podnikové predajne Chemolak alebo si môžete vybrať niektorého z našich obchodných partnerov.