Na základe požiadaviek z trhu sme rozšírili produktovú radu Drevolux. Do skupiny lazúr pribudla hrubovrstvá lazúra Drevolux Decor Plus.

Nová hrubovrstvá lazura Drevolux Decor Plus

Je to vysoko kvalitná tixotropná rozpúšťadlová lazúra. Môže sa pochváliť zvýšenou poveternostnou odolnosťou, ktorá je dosiahnutá použitím špeciálneho polyesterového spojiva s prídavkom voskov. Táto olejová lazúra využíva aktívnu ochranu v boji proti tvorbe húb a rias. Je určená najmä do exteriéru, ale dá sa použiť aj v interiéri a to na nové aj renovačné nátery rôznych drevených konštrukcií, stavebných dielov ako chaty, verandy, pergoly, ploty, podhľady, obklady, okná, dvere, lavice, poličky, stoly, drevený nábytok a podobne. Drevolux Decor Plus je bezfarebná lazúra, ktorá v kombinácii s tenkovrstvou lazurou Drevolux Decor tvorí ideálnu a dlhotrvajúcu ochranu dreva. Bezfarebná lazúra s prívlastkom Decor Plus tak zachováva farebný odtieň podkladového tenkovrstvého náteru Decor, nestmavuje ho, iba zvýrazní jeho živosť a vytvorí saténový lesk.

Zobraziť detail produktu

Kde nájdete predajne?

Ak ste sa rozhodli zakúpiť niektorý produkt z rady náterov na drevo, navštívte naše podnikové predajne Chemolak alebo si môžete vybrať niektorého z našich obchodných partnerov.